Powtórki seriali. Gdzie oglądać seriale z TVP, Polsatu i TVN?

Nie oglądałaś swojego serialu i teraz szukasz sposobu, by poznać losy jego bohaterów? Nic straconego powtórki seriali z TVP, zaległe odcinki seriali Polsatu czy produkcje TVN można obejrzeć w Internecie. W tym wpisie odpowiadam na pytanie, gdzie oglądać powtórki seriali.

Seriale dają nam chwilę wytchnienia i pozwalają przenieść się w świat oderwany od naszych problemów. Oglądając seriale możemy wczuć się w ich bohaterów, ich troski i radości. Niestety nie zawsze mamy możliwość śledzenia każdego następnego odcinka naszego ulubionego serialu i zdarza nam się przegapić kolejne części.

Możemy liczyć, że kanały wyemitują np. w godzinach porannych powtórki seriali. Łatwiej jednak znaleźć ulubiony serial w Internecie. Na szczęście trzy największe polskie stacje telewizyjne mają swoje serwisy internetowe oraz aplikacje, w których można oglądać powtórki seriali.

Poniżej informacje o tym, gdzie oglądać powtórki seriali z TVP, gdzie szukać seriali Polsatu oraz co zrobić, gdy przegapiło się ulubiony serial emitowany na TVN-nie.

spis treści

Powtórki seriali z TVP. Gdzie oglądać?

Zapomniałaś obejrzeć swój ulubiony serial na TVP 1 lub TVP 2? Nic straconego. Powtórki seriali z TVP można oglądać całkowicie bezpłatnie w aplikacji TVP VOD na telefony i inne urządzenia z Androidem, a także w Internecie na stronie www.tvp.pl/VOD.

Powtórki seriali z TVP. Gdzie oglądać?

W ofercie serwisu TVP z powtórkami znajdziemy wszystkie wyemitowane w telewizji odcinki takich seriali polskich, jak m.in. „M jak Miłość”, „Barwy Szczęscia”, „Klan”, „Ojciec Mateusz”, „Ranczo”, „Na dobre i na złe”, „Komisarz Alex”, „Rodzinka.pl”, a także historyczne: „Wojenne Dziewczyny”, „Czas Honoru”, „Siła Wyższa”, czy biograficzne: „Osiecka” albo „Anna German”.

A portalu TVP VOD można też oglądać powtórki emitowanych w TVP seriali tureckich czy rosyjskich.

Seriale Polsatu. Gdzie powtórki?

Przegapione seriale z Polsatu i innych anten tej stacji (np. Polsat Play) można oglądać w aplikacji i na stronie IPLA.tv. W większości produkcje Polsatu są dostępne za darmo. Widzowie, którzy chcą oglądać przedpremierowe odcinki seriali mogą wykupić specjalny pakiet.

W aplikacji IPLA obejrzymy m.in. odcinki seriali „Świat według Kiepskich”, „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, a także paradokumentalne produkcje „Trudne Sprawy”, „Dlaczego Ja”, „Pamiętniki z Wakacji” czy „Chłopaki do wzięcia”.

Seriale TVN. Gdzie oglądać powtórki?

Seriale z anten TVN i TVN 7 obejrzymy po emisji w telewizji, w portalu Player.pl i aplikacjach o tej samej nazwie.

W aplikacji znajdziemy m.in. takie hity TVN-u, jak: „BrzydUla” i „BrzydUla 2”, „Na Wspólnej”, ale też i seriale paradokumentalne: „Szkoła”, „Lekarze”, „Ukryta Prawda”, „Sędzia Anna Maria-Wesołowska”, „Detektywi”, „W-11 Wydział Śledczy” czy klasyki seriali, jak „Kasia i Tomek”. Większość powtórek odcinków tych seriali obejrzymy bezpłatnie, jednak nie wykupując pakietu musimy liczyć się z tym, że będą one przerywane reklamami.

Serwis Player.pl ma w swojej ofercie też produkcje własne, które można było oglądać na antenach TVN. Są to m.in. seriale „Chyłka: Kasacja”, „Chyłka: Zaginięcie” czy „Szadź”. Oglądanie tych seriali może być jednak dodatkowo płatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *