Walentynki 2022. Pomysły na walentynkowy prezent dla dziewczyny 30 lat

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli Święto Zakochanych, to także twoje święto, warto pomyśleć już jaki walentynkowy prezent dla dziewczyny kupić. W tym poradniku podrzucę kilka pomysłów na prezent dla dziewczyny w wieku około 30 lat.

Trzydziestolatki to kobiety, które w swoim życiu już coś przeżyły, ale wciąż są młode. Szukając prezentu dla dziewczyny w tym wieku, warto przemyśleć swój wybór i kupić ukochanej coś niebanalnego.

spis treści

Walentynkowy prezent dla dziewczyny – czas z ukochanym!

Dzisiejszy świat 30-latków jest zwariowany. Praca, obowiązki, dom do urządzenia. Jeżeli chcesz swojej ukochanej zrobić unikalny prezent na walentynki, zastanów się, czy nie lepiej od przedmiotu dać dziewczynie „wspólny czas”. Mowa tu o wspólnym wyjściu do restauracji czy weekendzie w SPA.

Walentynkowy prezent dla dziewczyny

W takim przypadku, żeby było romantycznie i tajemniczo, warto zapatrzeć się w bukiet kwiatów, a zaproszenie na kolację czy wspólny weekend umieścić w kopercie, którą nasza pani będzie mogła rozpakować, mając chwilę niepewności. Aby po tegorocznych walentynkach została pamiątka, (po zjedzeniu kolacji) do koperty z zaproszeniem można dołączyć walentynkową kartkę. Na kartce warto napisać kilka słów od serca.

Co kupić dziewczynie 30 lat na walentynki?

Jeśli jednak stawiasz na rzeczy materialne, propozycji na prezent dla 30-letniej kobiety jest kilka. Dla kobiety, która wchodzi w tzw. poważny świat, zawsze dobrym prezentem jest biżuteria. Panie, bez względu na wiek, uwielbiają pięknie wyglądać, a piękne stroje i makijaże doskonale uzupełniają srebrne kolczyki, pierścionki z ładnym kamieniem czy wszelkiego rodzaju wisiorki. Wbrew pozorom biżuteria na prezent nie zawsze musi być prezentem bardzo drogim, choć jest to typ prezentu, który może nie mieć górnej granicy cenowej.

Wśród nieco tańszych i bardziej przyziemnych prezentów dla dziewczyny mogą znaleźć się klimatyczne elementy wyposażenia mieszkania. Jeżeli nasza ukochana ma już swoje mieszkanie albo meblujecie własny dom, warto pomyśleć o walentynkowym prezencie, który stanie się częścią „gniazdka” i zaważy na cieple domowym. Tu dobrym pomysłem jest kupno dekoracyjnych poduszek lub innych dekoracji w kształcie serca. Zadbaj jednak o to, żeby elementy dekoracji, które kupujesz dziewczynie na prezent nie były przypadkowe i dobrze pasowały do wypracowanego dotychczas klimatu panującego w mieszkaniu.


Jeżeli nie biżuteria albo dekoracje, to może coś bardziej użytkowego np. elektronika lub gra planszowa. Pomysły na walentynkowe prezenty na niej można znaleźć m.in. w portalu Ceneo.pl.

Osobisty walentynkowy prezent dla dziewczyny

Jeżeli w związku z dziewczyną jesteś już od jakiegoś czasu, możesz zdecydować się na nieco bardziej osobisty i intymny prezent, jakim jest seksowna bielizna. W gruncie rzeczy do dobry prezent dla Was obojga, który uprzyjemni życie intymne.

bielizna na walentynki - osobisty walentynkowy prezent dla dziewczyny

Decydując się na kupno bielizny, koniecznie trzeba dostosować jej rodzaj do upodobań naszej ukochanej. Są kobiety, które źle czują się w wyzywającej bieliźnie. W takim przypadku może warto kupić mniej odważny zestaw, albo zdecydować się np. na strój kąpielowy – jeżeli dziewczyna lubi chodzić na basen lub plażę. Bielizna dla dziewczyny to popularny prezent, ale pamiętaj, że prezent jest udany tylko wtedy, gdy podoba się obdarowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *